Stock Market Simulator

Technologie: C#

FNZ Challenge

Existuje spousta her pro obchodování s akciemi, které mohou lidé hrát online. Hraní je zábavné a může být velmi vzdělávací, ale – hrací doba je příliš dlouhá.

Co kdybychom chtěli hrát skrze 10 letý investiční horizont během jedné herní noci nebo přes víkend? Co kdybychom chtěli simulovat pády na akciovém trhu, přírodní katastrofy nebo invaze mimozemšťanů? Správně, musíme si vytvořit vlastní hru!

Jak to celé bude probíhat?

Při tvorbě hry se bezpochyby setkáš se spoustou zábavných technických problémů, ale naším hlavním cílem je představit ti svět financí a akciových trhů zajímavým způsobem. A pokud se rozhodneš přijmout naše výzvy, můžeš se také dozvědět o některých docela bláznivých pojmech, jako je prodej věcí, které nevlastníte (AKA „shorting“).

Track je vhodný pro téměř každého. Vše, co potřebuješ vědět, je trochu webového vývoje v .NET a základy MS SQL. Doporučujeme udržovat velikost tvého týmu na 7 nebo méně členů.

Naši mentoři tu budou, aby objasnili požadavky, pomohli ti porozumět konceptům, vysvětlili finanční podmínky a vnitřní fungování akciového trhu a v případě potřeby ti pomohli s kódovací částí.

Jaké ceny můžeš vyhrát?

  • Rádi bychom chtěli pozvat všechny členy vítězného týmu, aby vyskočili z letadla. Neděláme si srandu, půjdete s námi na SkyDiving! Se zkušenými instruktory parašutismu si ty a tví přátelé vyčistíte hlavu po několika hodinách kódování. Uvidíme se v oblacích!
  • Můžete se také připojit k naší akci FNZ Friday Beer, náš milovaný firemní večer pro všechny zaměstnance a hosty. Dostanete šanci pokecat s našimi vývojáři, vychutnat si dobré pivo a prohlédnout si naše kanceláře v Brně.

Požadavky a základní předpoklady:

  • Velmi základní znalost vývoje webu v .NET (budeš muset vytvořit web)
  • Tvé vlastní zařízení; cokoli, co umí spustit web ASP.NET a databázi MS SQL, je v pořádku
  • Připrav si prosím takové nastavení, které ti vyhovuje a můžeš jej efektivně využívat v týmu
  • S Visual StudiemSQL Server Express určitě nic nepokazíš
  • Můžeš použít libovolný source control, ale doporučujeme GitHub, Bitbucket nebo podobné

Mentoři

Peter Solar

Peter pracoval více než 6 let jako vývojář .NET pro společnosti poskytující finanční a jazykové služby. Zaměřuje se především na kvalitu kódu, testovatelnost a použitelnost softwaru. Peterova vášeň je vzdělávání. Tráví spoustu času studiem, účastí na konferencích a setkáních nebo experimentováním s různými novými technologiemi. Také se s ním můžeš pravidelně setkávat na jeho přednáškách na VUT v Brně.

Jakub Sycha

V současné době pracuje jako .NET vývojář v FNZ, podílí se na opravdu skvělých FinTech věcích. Předtím pracoval jako PHP vývojář a později jako DevOps Engineer pro největšího prodejce elektroniky ve Velké Británii. Má také zkušenosti s Java a Go a kromě svého pracovního stroje používá Linux na všech svých zařízeních.

Peter Korpel

Peter se nedávno přestěhoval z Nového Zélandu zpátky do ČR aby pracoval jako Dev Lead u nás v FNZ v Brně. Pracuje na produktu, který je zodpovědný za správu modelového portfolia a snaží se pro něj implementovat nové mikro služby v .NET.

CodeBrew 2020 waiting list

Přidej se a začni tvořit budoucnost IT!

Potkej skvělé lidi a společně pracujte na budoucnosti IT.

With ❤️ by ENGETO Academy in 2019.

LINKS

Zásady ochrany osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky