Virtual Assistant

Technologie: Volitelné

CGI Challenge

Jak obtížné je podle tebe odsuzovat lidi? Dokážeš nakódovat recepční, helpdesk, barmana nebo někoho jiného? Nevadilo by ti bavit se s oblíbeným kávovarem? Tady je tvá šance to zkusit!

Jak to celé bude probíhat?

Navrhni a vytvoř konverzačního asistenta. Vyber si technologii, která se ti líbí, zvol si výzvy, které tě nevyděsí. Řešení by mělo odrážet to, co konverzační asistenti dělají: pomoz lidem najít řešení jejich otázek (např. opravit poškozený počítač) nebo splň některé úkoly (např. objednat kávu).

Vyber si co nejvíce úkolů, abys mohl získat co nejvíce bodů. Každá výzva je hodnocena na stupnici od 1 do 100. Můžeš vyhrát ceny za samostatné výzvy a za celkové řešení. V bodování neexistují žádná tvrdá pravidla – dokážeš na nás zapůsobit?

Asistentova logika – POVINNÉ

Každý by tuto výzvu měl udělat, protože je předpoklad pro zbývající výzvy. Zúčastni se workshopu a získej několik rad.

Přijď s přístupem ke strukturální interakci s asistentem. Dokážeš přijít s lepší strukturou než rozhodovací strom? Jaké funkce považuješ za užitečné, pokud chceš podporovat širokou škálu interakcí? Zvládneš rozzlobené uživatele?

Web UI

Doporučená technologie je Angular / React, ale můžeš si vybrat také svou oblíbenou technologii.

Vytvoř webové uživatelské rozhraní nabízející pohodlnou interakci s asistentem. Pomoz uživatelům získat co nejrychleji a nejsnadněji to, co potřebují.

Backend implementace

Přidávej data do uživatelského rozhraní. Co když dojde k milionům interakcí s obrázky a videi? Jak dobře se tvé řešení může škálovat?

Hlasové rozhraní

Přijmeš výzvu? Zvládneš hlasové interakce (například po telefonní lince)? Dokážeš předvést rozpoznávání a syntézu hlasu? Jaké interakce můžeš podpořit?

Jaké ceny můžeš vyhrát?

  • Každý člen vítězného týmu bude odměněn bezdrátovými sluchátky JBL. Jedná se o vysoce kvalitní sluchátka s elegantním designem.

Požadavky a základní předpoklady:

  • Přines si svůj vlastní Win, Linux nebo MacOS stroj
  • V notebooku si nainstaluj jedno z integrovaných vývojových prostředí
  • Jako systém pro správu verzí budeme používat GitHub, měj prosím vytvořený svůj účet

Mentoři

Tono Wiedermann

Tono je senior system architect s více než 10 letou profesionální praxí v komerčních a open-source projektech.

Igor Stehura

Igor se připojil k CGI jako Software Engineer před 3 lety. Pracuje v bankovním sektoru jako Java Developer. Předtím pracoval pro malou českou společnost pro státní instituce. Rád se učí nové věci, zlepšuje své programovací dovednosti a čte technické knihy.

Zdeněk Hladík

Zdeněk je junior Software Developer se zájmem o Javu a všechny související moderní funkce.

CodeBrew 2020 waiting list

Přidej se a začni tvořit budoucnost IT!

Potkej skvělé lidi a společně pracujte na budoucnosti IT.

With ❤️ by ENGETO Academy in 2019.

LINKS

Zásady ochrany osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky