Tracky

5

hlavních tracků

20

mentorů

36

hodin kódování

řešení

Hlavní tracky

Baví tě pracovat s Pythonem, Javou nebo C#? Určitě si vybereš. Můžeš dát dohromady tým 3 – 5 lidí nebo přijít sám a najít své parťáky na kanálu Slack.

Nejlepší tým, který se bude vybírat ze všech 4 hlavních tracků, si také odnese výhru 25 000,-. Bude to právě ten tvůj?

Flying Python Playground

Dovednosti: Python

Tento track je určen pro každého, kdo má zájem o programování dronů v Pythonu. S programováním dronů nemusíš mít skutečné zkušenosti, nemusíš být ani senior vývojářem v Pythonu. Vše, co potřebuješ, je být ochotný hrát si s létajícími objekty, mít algoritmické myšlení a mít alespoň základní zkušenosti s Pythonem.

Virtual Assistant

Dovednosti: Volitelné

CGI ti nabídne mnoho výzev, ze kterých si můžeš vybrat. Vybrat si můžeš ze zaměření na webové technologie, kde budeš používat dovednosti frontendu (React), backend napsaný v Javě nebo software pro rozpoznávání a syntézu řeči pomocí API. K dispozici je také možnost testování v Javě nebo pokud se věnuješ infrastruktuře, můžeš použít Ansible / Docker k vytvoření architektury.

Stock Market Simulator

Dovednosti: C#

Existuje spousta her na obchodování s akciemi, které se lidé mohou spustit a hrát online, což simuluje skutečný svět. Hraní je zábavné a může být velmi vzdělávací, ale – protože sledují skutečné akciové trhy – hrají se dlouhou dobu a jsou omezeny… no, samotnou realitou.

Projeď to v Javě!

Dovednosti: Java

Máme závodní dráhu. Máme autíčka/motorky. Máme Jarina a Štěpu – experty přes Javu a AI. A hledáme tvůj tým. Abyste vdechli autíčkům život. Abyste projeli závodní dráhu co nejrychleji. Abyste zvítězili nad ostatními týmy. A abyste si u toho všeho i vyzkoušeli umělou inteligenci.

Tracky pro začátečníky

Chceš zlepšit své dovednosti při práci na méně pokročilých úkolech? Red Hat ve spolupráci s ENGETO Academy nabízí tracky vhodné pro začátečníky, které vyhovují tvým potřebám.

Pro začátečníky: Různé výzvy

Technologie: Python

Pokud chceš zlepšit své dovednosti v Pythonu, připravili jsme pro tebe rozličné úkoly. Tento track je ideální pro lidi, kteří se učí Python 3-12 měsíců a spíše než aplikaci znalostí hledají více vzdělávací podněty.

CodeBrew 2021 waiting list

Přidej se a začni tvořit budoucnost IT!

Potkej skvělé lidi a společně pracujte na budoucnosti IT.

With ❤️ by ENGETO Academy in 2019.

LINKS

Zásady ochrany osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky