Partneři

Tento Hackathon by nebyl možný bez našich partnerů. Děkujeme!

Organizátor

V ENGETO Academy inovujeme vzdělávání a tvoříme nové IT talenty. Nabízíme vzdělávací kurzy s konkrétním cílem – našim absolventům pomáháme prosadit se v IT.

Ať už chceš být programátor, systémový administrátor nebo tě to táhne k datové analýze, pomůžeme ti nastartovat kariéru. Můžeš si vybrat z prezenčních kurzů či studovat online na našem unikátním vzdělávacím portále, který společně s naším lektorským týmem vyvíjíme, s jehož podporou ti půjde učení lépe a rychleji než bys čekal/a.

Školíme, připravujeme na práci, propojujeme ajťáky s firmami. A jsme vždy o krok napřed díky naší výukové platformě a špičkovým školitelům. Ty se učíš, my analyzujeme. Každé dokončené cvičení nebo úkol vyhodnocujeme a díky tomu ti povíme, co ti jde a kde je třeba zabrat. Pomáháme ti také s přípravou na pohovory a karierním růstem. A na tvém úspěchu nám opravdu záleží.

Zlatí partneři

V CGI děláme vše kolem IT:

  • VYVÍJÍME SOFTWARE pro prevenci praní špinavých peněz,
  • ROBOTIZUJEME kancelářské práce,
  • BUDUJEME platformu pro dálkový průzkum země,
  • TESTUJEME systémy pro automobilky,
  • PROVOZUJEME celé IT oddělení pro velké firmy
  • TVOŘÍME inteligentní dopravní systémy a naše systémy umí i rozpoznat emoce

Jsme jedna z největších IT firem na světě – přes 800 lidí jen v České republice a na Slovensku, více jak 77 000 členů globálně.

Těšíme se na nadšence víkendového Hackatonu ve dnech 9.-10. listopadu v Brně!

Jsme předním poskytovatelem výkonného a cenově dostupného softwaru zaměřeného na správu IT infrastruktury. Díky našim produktům jsou společnosti po celém světě – bez ohledu na jejich obor, velikost či komplexnost IT infrastruktury – schopny efektivně monitorovat a spravovat svá IT prostředí, ať už jsou lokální, v cloudu, nebo řešeny hybridně.

Od svého založení v roce 2008 se brněnská pobočka rozrostla v hlavní vývojové centrum. S více než třemi sty softwarovými inženýry se podílíme na vývoji téměř každého produktu z portfolia SolarWinds. Zaměstnáváme zkušené profesionály v široké škále technologií, jako jsou C#, Java, Go, Python, C++ nebo JavaScript, v oblastech sítí, databází, cloudu, systémů a aplikací, IT bezpečnosti, uchování dat a virtualizace. Jsme vysoce profesionální tým, který najímá jen ty nejlepší, podporuje jejich růst a nechá je dělat to, v čem jsou dobří.

Jsme ARTIN – brněnský software house. Vyvíjíme technologická řešení na zakázku. Působíme v různých oblastech (bankovnictví, telekomunikace, automobilový průmysl, energetika, …). Pracujeme s nejnovějšími technologiemi. Máme rádi efektivní, chytrá řešení a čistý kód. Baví nás umělá inteligence (ostatně máme ji i v názvu) a vymýšlíme i vlastní projekty, kde AI můžeme využít. Roboauto, chatbot, voicebot, robotická recepční – nápadů máme hodně.

Hlavně jsme ale super parta lidí, kteří mají rádi svoji práci a tráví spolu čas i mimo ni. Pořádáme grilovačky a cyklovýlety, jezdíme na lyže, chodíme lézt nebo si zahrát beachvolejbal. Přes rok se toho u nás děje spousta, a tak se rozhodně nenudíme – a to ani v práci, ani po práci :).

Fnz je jedna z nejúspěšnějších společností v globálním FinTech sektoru a také inovativním a důvěryhodným partnerem mnoha finančním institucím napříč světem. Měníne způsob, jakým se finanční instituce starají o své zákazníky v oblasti správy majetku. Jsme zodpovědní za více než £400 miliard ve spravovaných aktivech a máme přes 2 000 zaměstnanců po celém světě.

FNZ sídlí například v ČR, VB, Novém Zélandu, Austrálii, Číně, Německu, Italii, Singapouru, Švýcarsku a Jižní Africe.

V FNZ budete pracovat s jedněmi z nejtalentovanějších lidí ve finanční a technologické sféře.

Naši lidé jsou klíčem k úspěchu, a proto nabízíme pracovní výzvy a jedinečné kariérní příležitosti v mnoha našich lokacích.

Ve skutečně dynamické a rychle se rozvíjející kultuře je kariérní postup zcela založen na individuálním příspění v týmovém prostředí.

Stříbrní partneři

Phonexia vyvíjí inovativní technologie pro řečovou analytiku a hlasovou biometrii. Nabízí první řečovou technologii pro identifikaci mluvčího na světě, která používá výhradně neuronové sítě, s cílem poskytnout nejvyšší přesnost a rychlost. Phonexia Speech Engine dokáže určit mluvčího, jazyk, pohlaví, přepsat řeč do textu nebo vyhledat konkrétní slova, a to vše v rámci jedné modulární a snadno integrovatelné platformy.

Univerzitní spin-off, Phonexia, již od roku 2006 poskytuje služby pro kontaktní centra, finanční instituce a organizace bojující s kriminalitou ve více než 60 zemích.

Jako společnost jsme mladí a neklidní. Usilujeme o dokonalost ve všem, co děláme, a rádi posouváme limity při dosahování našeho cíle – aby bylo cestování snadné a přístupné všem. Naše kanceláře jsou dobře organizovaným chaosem lidí (a psů) různého původu, s bláznivými koníčky, životními styly a životními přístupy. Každý den přináší nové výzvy, které musíme přijmout, abychom mohli uspět v našem poslání.

Speciální partneři

Jsme předním světovým poskytovatelem podnikových open source řešení. Pomocí přístupu založeného na komunitě poskytujeme vysoce výkonný Linux, cloud, container a Kubernetes technologie. Pomůžeme vám standardizovat napříč prostředími a vyvinout cloudové nativní aplikace a integrovat, automatizovat, zabezpečit a spravovat složitá prostředí s oceňovanou podporou, školením a poradenskými službami.

Ostatní

Staráme se o zdraví a pravidelný pohyb zaměstnanců.

Nedostatek pohybu patří mezi hlavní příčiny zvýšené pracovní neschopnosti a snížení produktivity zaměstnanců. Společnostem se výrazně zvyšují náklady a snižuje výkonnost. Staráme se o to, aby tomu tak ve firmách nebylo!

Pořádáme 15 minutová protažení pro celou firmu i pravidelná cvičení pro zaměstnance v kancelářských prostorech. Přivádíme odborníky na fyzioterapii, masáže i ergonomii přímo do kanceláří a dbáme na léčbu i prevenci pohybového aparátu. A také připravujeme sportovní zážitek, díky kterému zaměstnanci poznají mistry světa i olympijské vítěze, například moderního pětibojaře Davida Svobodu či oštěpaře Petra Frydrycha.

Chcete se podílet na CodeBrew?

Společnostem nabízíme několik způsobů, jak se mohou podílet na hackathonu CodeBrew. Moc rádi s vámi probereme co by vaší společnosti vyhovovalo nejlépe. Zanechte nám zprávu a my vás kontaktujeme!

Potkej skvělé lidi a společně pracujte na budoucnosti IT.

With ❤️ by ENGETO Academy in 2019.

LINKS

Zásady ochrany osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky