Často kladené otázky

Registrace & Teamy

Kolik hackerů by mělo být v jednom týmu?

Neexistuje žádný přísný limit, ale týmům doporučujeme skládat se z 3 až 5 členů. Pokud má Váš tým 6 nebo 7 členů, je to v pořádku, pokud jste si jisti, že týmová práce bude efektivní. Pokud jste pouze tým 2 lidí, zvažte, zda by se do Vašeho týmu neměl přidat další hacker. Rádi Vám pomůžeme najít další členy.

Jak se přihlásit jako tým?

Vstupenky si můžeš zakoupit na naší Eventbrite události. Při nákupu vyber místo individuální vstupenky možnost Team. Poté postupuj podle těchto pokynů.

Co mám dělat, když nemám žádný tým?

Bude více lidí bez týmu, žádné starosti. Přímo na začátku hackathonu můžeš sestavit tým nebo se poptat na našem kanálu Slack (#build-your-team). Rádi ti pomůžeme najít tvůj tým.

Co když chci pracovat samostatně?

Pokud máš v plánu jít na track pro začátečníky, můžeš pracovat samostatně. Pokud plánuješ pracovat na jednom ze čtyř hlavních tracků, sestav nebo se přidej k týmu.

Kdo se může přihlásit a jak?

Pokud máš rád technologie, rádi se s tebou potkáme! Tracky jsou zaměřeny na nadšence Java, C# a Python, ale pokud jsi dobrý v jiných oblastech, jsi víc než vítán! K dispozici je také track Python pro začátečníky, kde si můžeš vylepšit své dovednosti a učit se Python. Schopnosti JavaScriptu mohou být použity také v různých tracích.

Tracky & Workshopy

Jak si mohu vybrat track?

Vyber si, který track ti vyhovuje nejlépe, a poté si vyber vhodnou vstupenku na naší Eventbrite události.

Co když se nechci účastnit žádného tracku?

Každý si musí při registraci vybrat track. Pokud máš zájem o track pro začátečníky, je naprosto v pořádku pokud nemáš team.

Mohu vyhrát cenu v konkrétním tracku?

Ceny pro výherce budou poskytovány vedoucím tracku (společností). Hlavní cenu hackathonu oznámíme nejméně 2 týdny před začátkem hackathonu.

Nejsem si jistý, který track je pro mě. Mohu se rozhodnout během akce?

Vyber si prosím jeden z tracků. Pokud během akce zjistíš, že tento track rozhodně není pro tebe, můžeš si track vyměnit.

Jak se mohu zúčastnit workshopu?

Na workshopy se můžeš přihlásit během akce na vyhrazeném kanálu Slack.

O Hackathonu

Co je to CodeBrew Hackathon?

CodeBrew je událost, kde se programátoři, designéři a tech nadšenci setkávají a spolupracují na různých trackách a výzvách. Tyto tracky a výzvy jsou zaměřeny zejména na vývoj inovačních aplikací a řešení. Najdi svůj tým a začni tvořit budoucnost IT!

Co se bude dít na CodeBrew Hackathonu 2019?

Během dvou víkendových dnů se setkáš s lidmi, kteří milují IT jako ty. Můžeš pracovat na výzvách, jíst, co chceš, navštěvovat zajímavé workshopy, chatovat s lidmi a mnoho dalšího.

Kdo organizuje hackathon?

Tento hackathon pořádá ENGETO Academy – startup se zaměřením na IT vzdělávání.

Registruj se na CodeBrew 2021!

Přidej se a začni tvořit budoucnost IT!

Potkej skvělé lidi a společně pracujte na budoucnosti IT.

With ❤️ by ENGETO Academy in 2019.

LINKS

Zásady ochrany osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky